Zespół

Michał

(Prezes Zarządu)

Z technologią HCL Notes & Domino związany od ponad 20 lat. Setki udanych wdrożeń i implementacji zarówno w kraju jak i za granicą. Odpowiedzialny za strategię rozwoju, promotor nowych technologii.

W wolnym czasie: podróże te dalsze jak i bliskie.

Łukasz

(Sales Manager - klienci krajowi)

Odpowiedzialny za właściwy i optymalny dobór produktów / licencji HCL dla klientów oraz prezentacje i dobór rozwiązań aplikacyjnych.

Sabina

(Sales Manager - klienci zagraniczni)

Obsługuje klientów zagranicznych (język angielski i niemiecki)

Mateusz

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Ponad 15 lat związany z technologią Notes & Domino. Znajomość Lotus Script, Formula, technologii HCL, JavaScript, HTML, Tworzenie i wdrażanie aplikacji z inerfejsem Web oraz na tradycyjnego klienta, Webservices REST, SOAP - tworzenie, integracja. Interfejsy SAP, Symfonia, usługi dostawców zewnętrznych (Poczta Polska, GUS, Teryt, systemy SMS).

W wolnych chwilach: lubi chodzić po górach :)

Jan

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Pasjonat matematyki, zwycięstwa w wielu konkursach  i olimpiadach matematycznych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Ponad 20-letnie  doświadczenie w tworzeniu rozwiazań na platforme HCL Domino & Notes. Znajomość języków C++, Java i Spring Framework, Visual Basic, Pascal , VBScript i JavaScript, SQL. Bardzo dobra umiejętność szyfrowania informacji, wykorzystania analizy wielowymiarowej do szukania różnych zależności, projektowania procesów biznesowych. 

W wolnych chwilach: projektowanie i programowanie gier strategicznych.

Łukasz

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Z technologią HCL związany od ponad 16 lat. Zajmuje się tworzeniem rozwiązań na platformie HCL Notes & Domino głownie pod kątem projektowania oraz aplikacji współpracujących z Domino na urządzeniach mobilnych Android i IOS. Wdrożenia od podstaw systemu pracy grupowej w oparciu o platformę Domino wraz z aplikacjami typu Obieg Dokumentów, CRM, Zarządzanie Projektem, Utrzymanie Ruchu. 

W wolnych chwilach: jazda motocyklem, gra na gitarze w zespole rockowym

Marek

(Senior Administrator HCL Notes & Domino)

Inżynier systemowy odpowiedzialny za wdrażanie technologii HCL Domino. Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN/ WAN. Systemy Operacyjne: Windows Server, Linux, UNIX.

Monika

(Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Inżynier wymagań od 15 lat w branży informatycznej. Znajomość LotusScript, Formula, technologii HCL, HTML, UML, BPMN, WebServices oraz zagadnień związanych archiwizacją dokumentacji oraz RODO. Udział we wdrożeniach dla służby zdrowia, urzędów oraz firm produkcyjnych. 

Zainteresowania: podróże - zwłaszcza te na 2 kółkach ;)

Rafał

(Konsultant HCL Notes & Domino)

Tworzy rozwiązania na platformie HCL Domino & Notes od wersji 3.x Obecnie zajmuje się technologią XPages.

W czasie wolnym: wspinaczka wysokogórska

Piotr

(Senior Web Developer)

Odpowiedzialny za budowanie rozwiązań webowych / desktopowych zintegrowanych z platformą Domino. Bardzo dobra znajomość: Oracle, MS SQL, MySQL, Postgres, C#, VB, PHP, Javascript.

Zainteresowania: Muzyka elektroniczna.

Tomasz

(Senior Web Developer)

Developer rozwiązań webowych. Projektowanie i implementacja szablonów CMS: Joomla i WordPress oraz wtyczek dla WordPress i komponentów, modułów dla Joomla, Bardzo dobra znajomość C++, PHP, MSSQL i MySQL, JavaScript, Java, Python.

Marcin

(Analityk biznesowy)

Manager i analityk z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach m.in we Francji i UK. Praktyczna znajomość procesów biznesowych w administracji publicznej.

Partnerzy: