Zespół

Michał

(Prezes Zarządu)

Z technologią HCL Notes & Domino związany od ponad 20 lat. Setki udanych wdrożeń i implementacji zarówno w kraju jak i za granicą. Odpowiedzialny za strategię rozwoju, promotor nowych technologii.

W wolnym czasie: podróże te dalsze jak i bliskie.

Łukasz

(Sales Manager - klienci krajowi)

Odpowiedzialny za właściwy i optymalny dobór produktów / licencji HCL dla klientów oraz prezentacje i dobór rozwiązań aplikacyjnych.

Sabina

(Sales Manager - klienci zagraniczni)

Obsługuje klientów zagranicznych (język angielski i niemiecki)

Mateusz

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Ponad 15 lat związany z technologią Notes & Domino. Znajomość Lotus Script, Formula, technologii HCL, JavaScript, HTML, Tworzenie i wdrażanie aplikacji z inerfejsem Web oraz na tradycyjnego klienta, Webservices REST, SOAP - tworzenie, integracja. Interfejsy SAP, Symfonia, usługi dostawców zewnętrznych (Poczta Polska, GUS, Teryt, systemy SMS).

W wolnych chwilach: lubi chodzić po górach :)

Jan

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Pasjonat matematyki, zwycięstwa w wielu konkursach  i olimpiadach matematycznych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Ponad 20-letnie  doświadczenie w tworzeniu rozwiazań na platforme HCL Domino & Notes. Znajomość języków C++, Java i Spring Framework, Visual Basic, Pascal , VBScript i JavaScript, SQL. Bardzo dobra umiejętność szyfrowania informacji, wykorzystania analizy wielowymiarowej do szukania różnych zależności, projektowania procesów biznesowych. 

W wolnych chwilach: projektowanie i programowanie gier strategicznych.

Łukasz

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Z technologią HCL związany od ponad 16 lat. Zajmuje się tworzeniem rozwiązań na platformie HCL Notes & Domino głownie pod kątem projektowania oraz aplikacji współpracujących z Domino na urządzeniach mobilnych Android i IOS. Wdrożenia od podstaw systemu pracy grupowej w oparciu o platformę Domino wraz z aplikacjami typu Obieg Dokumentów, CRM, Zarządzanie Projektem, Utrzymanie Ruchu. 

W wolnych chwilach: jazda motocyklem, gra na gitarze w zespole rockowym

Przemysław

(Senior Konsultant HCL Notes & Domino)

Praktyczne doświadczenie w tworzeniu i implementacji rozwiązań HCL Notes od ponad 10 lat. Dodatkowo doświadczenie w integracji z SAP. Znajomość Lotus Script, XPages, Visual Basic, MySQL, C#, Java, ABAP, Netbeans, SoapUI, SAP BW, SAP PI

W wolnym czasie: Książka, Muzyka filmowa, Squash

Marek

(Senior Administrator HCL Notes & Domino)

Inżynier systemowy odpowiedzialny za wdrażanie technologii HCL Domino. Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN/ WAN. Systemy Operacyjne: Windows Server, Linux, UNIX.

Monika

(Konsultant HCL Notes & Domino / Analityk / Programista)

Inżynier wymagań od 15 lat w branży informatycznej. Znajomość LotusScript, Formula, technologii HCL, HTML, UML, BPMN, WebServices, WordPress, PHP oraz zagadnień związanych archiwizacją dokumentacji oraz RODO. Udział we wdrożeniach dla służby zdrowia, urzędów oraz firm produkcyjnych. 

Zainteresowania: podróże - zwłaszcza te na 2 kółkach ;)

Rafał

(Konsultant HCL Notes & Domino)

Tworzy rozwiązania na platformie HCL Domino & Notes od wersji 3.x Obecnie zajmuje się technologią XPages.

W czasie wolnym: wspinaczka wysokogórska

Piotr

(Senior Web Developer)

Odpowiedzialny za budowanie rozwiązań webowych / desktopowych zintegrowanych z platformą Domino. Bardzo dobra znajomość: Oracle, MS SQL, MySQL, Postgres, C#, VB, PHP, Javascript.

Zainteresowania: Muzyka elektroniczna.

Tomasz

(Senior Web Developer)

Developer rozwiązań webowych. Projektowanie i implementacja szablonów CMS: Joomla i WordPress oraz wtyczek dla WordPress i komponentów, modułów dla Joomla, Bardzo dobra znajomość C++, PHP, MSSQL i MySQL, JavaScript, Java, Python.

Marcin

(Analityk biznesowy)

Manager i analityk z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach m.in we Francji i UK. Praktyczna znajomość procesów biznesowych w administracji publicznej.

Partnerzy: